یادداشت های یک جوان انقلابی

راه همت، راهی به وسعت آسمان است، قدم نهادن در این راه، همتی مردانه میخواهد

یادداشت های یک جوان انقلابی

راه همت، راهی به وسعت آسمان است، قدم نهادن در این راه، همتی مردانه میخواهد

اگر انسانهایی که مامور به ایجاد تحول در تاریخ اند از معیارهای عصر خویش تبعیت کنند دیگر تحولی در تاریخ اتفاق نخواهد افتاد. (سید شهیدان اهل قلم)
قلم به دست گرفته ام تا بنویسیم، از حق و حقیقت، شاید به مذاق تلخ بیاید اما سیاه نمایی نمیکنم، مینویسم از آنچه فکر میکنم باید بنویسم، از هر آنچه که دیگران نمی نویسند و یا از بیان آن ابا دارند، مهم نیست که در چشم خلق چگونه دیده شوی، مهم محبوب خالق بودن است. آمده ام تا جزئی از فلقی باشم که پیش از طلوع خورشید عدالت بر پهنه آسمان نشسته است.
دیر یا زود ظهور اتفاق خواهد افتاد، مهم این است که تو در آن چه نقشی داشته باشی و از آن مهمتر این است که بدانی تا حسین نیست مسلم فرمانده کل قواست..

سه شنبه, ۱۸ بهمن ۱۳۹۰، ۰۸:۲۲ ب.ظ

حماسه ی اقتدار

رهبرا ممنون...

ممنون که انقدر شجاعانه پای تمام آرمان هایمان ایستاده اید و خلیل وار بت های زمانه را یکی پس از دیگری در هم میشکنید. ممنون که بر خلاف عرف های دیپلماتیک رجال امروزمان عمل کردید و سیلی محکمی در گوش فرزندان ناخلف بنی اسرائیل زده و آهنگ زیبایش را در گوش امت نواختید.

حقیقتا به این که ایرانیم و جزئی از این دریای خروشان، به خود بالیدم و از این که چنین مرد شجاعی رهبر و مولایم است افتخار کردم. با آمدنت ، با خطبه سرائیت با حضور گرمت، هرگز غبطه نخوردم که زمان خمینی کبیر را درک نکردم. چون من هم در زمان خود خمینی کبیر دارم.

حضرت آقا با این بیانات کوبنده خواستند که بگویند ما دوراندیش تر بوده ایم و از پیش وارد این جنگ شدیم. هر دو جبهه میجنگند ولی جنگ ما و اسرائیل از زمین تا آسمان تفاوت دارد.

ما مردانه و روی زمین، رو در رو میجنگیم. چون تواناییش را داریم. ولی اسرائیل روبهانه و ناجوانمردانه چنگال نفرت و کینه اش را در ساحت مقدس علمی ملتی میفشارد که عزتمندانه برای خودکفایی و شرفش با دست خالی تلاش میکند. دست به ترور مردانی میزند که حاضر نشدند عزت و شرف و آبروی مملکت خویش را با آخور خوب در بهشت پوشالیشان که متاسفانه آرزوی بسیاری از دنیاطلبان است عوض کنند.

آن ها با کشتن ناجوانمردانه ابدال ما ملت ما و جوانان مارا بیدارتر میکنند و جان تازه ای در پیکره ی انقلاب مقدسمان میدمند ، اما ملت ما و جوانان ما روز به روز آنها را در این جنگ نا امید تر میکنند. به گونه ای که حتی از حفظ مواضع پلید خود عاجزند ، چه برسد به پیشروی.

ما اگر در این جبهه و فقط برای دفاع از آرمان های مقدس مان میجنگیم ، از گفتن آن ابایی نداریم و صریحا اعلام میکنیم. ولی این اسرائیل بزدل است که هرگز جنایات و ظلمی که بر ملت های مظلوم در ادوار مختلف تاریخ روا داشته را نمیپذیرد و مدام در پی توجیه اشتباهات جبران ناپذیر خود است.

ما از ملتی طرفداری میکنیم که برای دفاع از وطن و موطن خود، برای دفاع از شرف و ناموس خود با اتکا به خداوند متعال مظلومانه و البته مردانه میجنگد. اما اسرائیل برای اهداف خبیس و شومی که آن ها را به گور خواهد برد و رویای نیل تا فرات را در خواب هم نخواهد دید، مزدورانی را اجیر میکند که از انسانیت بویی نبرده اند و فقط برای مقاصد حیوانی پول و قدرت بزدلانه نبرد میکنند.

خوشحالیم که امسال دیگر به تنهایی شمعهای کیک تولد انقلاب را فوت نمیکنیم و ملت های بیدار شده از خواب غفلت منطقه که از انقلاب و رهبر ما الگو گرفته اند در فوت کردن این سی و سه شمع و دعا برای استواری آن تا ظهور حجت خدا ما را یاری میکنند. با این بیداری کمی از غربت در آمده ایم. خدا را شکر.

آری ،    ما هر جا دخالت کنیم صریحا می گوییم همچنانکه به علت ضدیت با غده سرطانی رژیم صهیونیستی در دو جنگ پیرزومند 33 روزه و 22 روزه دخالت کردیم  و از این پس نیز هرجا هر ملتی یا گروهی با رژیم صهیونیستی مبارزه و مقابله کند ما به او کمک می کنیم و هیچ ابایی هم از گفتن این مسئله نداریم.

اما در این جشن جای شهدایمان را خالی کنیم. آن ها که رفتند تا بمانیم، تا راحت تر نفس بکشیم، تا افتخار کنیم به قطع ید شیطان از دامان مقدس ایران. جای احمدی روشن ها خالی...

در بهار آزادی ، جای شهدا خالی...


اما بعد: این پوستر از پایگاه ارزشی رحیم گراف که در پاسخ به لبیک شرکت سامسونگ به سیاست های پلید اسرائیل در نظر گرفته شده. از همه ارزشی ها میخواهیم که این پوستر را پخش کنید.

نظرات  (۱۹)

سلام و درود بی کران ...!از پست زیبا و جالبت سپاسگزارم، خوشحال میشم به کلبه ی مجازی من هم سر بزنی ! اگه دوست داشتی بگو تا با هم تبادل لینک کنیم...هیچ کس نمیتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند اما همه می توانند از همین حالا شروع کنند و پایان تازه ای بسازند.
با سلام
وبلاگ خواهرم حجابت...برادرم نگاهت از آدرس
Efafezahra90.blogfa.com
به آدرس
Mahjoobin.blogfa.com
تغییر نام پیدا کرد.
۱۸ بهمن ۹۰ ، ۲۱:۴۶ سرباز سید علی
سلام علیکم
از آشنایی با وب نویس ارزشی ،چون شما خرسندم
با مطلبی با محوریت خاطره ای از چند توریست کره ای با عنوان"ای کاش ما نیز قدر نعمت ولایت را بدانیم...."آپ و مشتاقانه منتظر حضورتان هستم
در ضمن باعث افتخار اینجانب هست اگه موافق با تبادل لینک باشید
باعلی...یاعلی..........التماس دعا
۱۸ بهمن ۹۰ ، ۲۲:۱۳ فدایی ولایت
سلام

قشنگ نوشتیداا...از خارجه تا داخله...


گرگها خوب بدانند در این ایل غرب

گر پدر رفت تفنگ پدری هست هنوز

گرچه نیکان همگی بار سفربربستند

شیرمردی چو علی خامنه ای هست هنوز...

التماس دعا
السلام علیک یا اباالفضل العباس(ع)
سلام
سخنان کوبنده رهبر اتمام حجت بود بر همه.انشاالله با راهپیمایی امسال باز هم وفاداری خودمون رو اعلام میکنیم
پاسخ:
ممنون از حضور گرمتون.
سلام...ان شاالله در انتخابات و راهپیمایی چشم دشمنان این مرز و بومو کور می کنیم.
با "چرا پدر سینما دین ندارد؟" آپ هستم، حتما به من سر بزنید و اگر می توانید حتما باز نشر نمایید.ممنون.
جای شهدای ما خالی است...جای همه شهدا از صدر اسلام تا کنون که برای نجات و بیداری مستضعفین از چنگال فرعونیون و زور گویان جان و آبرو و مال خود را نثار کردند خالی است...ان شا الله با بصیرت و هوشیاری حافظ زحمات آنها باشیم...ان شالله.
اسراییل غده یرطانی است که باید قطع بشود و قطع خواهد شد.
۱۹ بهمن ۹۰ ، ۱۲:۲۰ جان ناقابل
جان ناقابلم به فدای حضرت سید علی.
شهدا شرمندهایم...
وصیت کردید شما به اطاعت از ولی
ایشالله ما هم بشیم فدای سید علی
پاسخ:
ایشالله.
۱۹ بهمن ۹۰ ، ۱۲:۲۸ امیر مختار
سلام
و ممنون از آپ زیباتون
شرکت سامسنگ 4روز بعدش گفته این تبلیغ ربطی به من نداره از اسرائیل جواب خواسته
که فکر میکنم اینم از سیاستشونه
مرگ بر سامسونگ---درود بر ال جی
۱۹ بهمن ۹۰ ، ۱۴:۵۱ عارف محب الله
به خواست خداوند وبلاگ جدیدی را تاسیس کردم . شما را برای خواندن مطالب وبلاگی که خداوند اخیرا برام عطا فرموده دعوت می کنم :

http://soldier-of-yhwh.blogfa.com/
۱۹ بهمن ۹۰ ، ۱۷:۲۴ حاج عمار افسر جنگ نرم
سلام
ممنونم از حضورتون
خیلی حال کردیم با حال بود
۱۹ بهمن ۹۰ ، ۱۹:۳۱ سرباز سید علی
سلام
تشکر از بابت حضورتون
با افتخار باعنوان"راه همت..."لینک شدید
امیدوارم همکاران سایبری خوبی باشیم
باعلی...یاعلی..............التماس دعا
سلام دوست عزیز ممنون که سر زدی اینکه دیر آپ میذارم دلیل این نیست که به شما سر نمیزنم اتفاقا هفته پیش داشتم میرفتم راهیان نور از مطالبتون خیلی استفاده کردم شرمنده شاید فرصت نظر دادن نداشتم یه آپ کوچولو و هول هولکی گذاشتم داستان نیست یه دفاعیه است خوشحال میشم نظرتون رو بدونم شاید جواب شما هم باشه
۱۹ بهمن ۹۰ ، ۲۲:۳۳ سنگر جنگ های سایبری
سلام
من سخنانشون رو بطور کامل گوش دادم
این قسمت هایی رو هم که گذاشته بودید خوب بودن
در مورد سامسونگ هم که من یکی اصلا انتظار همچین کاری رو ازش نداشتم
در ک پست پر محتوایی بود
ممنون که خبرمان کردید
موفق باشید
۲۰ بهمن ۹۰ ، ۱۲:۵۷ راحیل قصه گو
سلام دوست خوب آپم رو کامل کردم منتظر نظرات واقعا سازنده شما هستم راستی این یکی واقعی واقعیه یکی راستی راستی به کمک احتیاج داره
سلام.. وب خوب که میگن یعنی این..

ممنون ..
تبادل لینک
سلام .
شما لینک شدید.
زحمتی نیست با نام " وب نوشته های شیفته " لینکم کن.
۲۳ بهمن ۹۰ ، ۰۰:۴۲ بسیج خواهران(پایگاه محدثه)
سلام...موفق باشید
شهیدمجید محمدی:ما که رفتیم مادر پیری دارم و یک زن و سه بچه قد و نیم قد از دار دنیا چیزی ندارم جزیک پیام قیامت یقه تان را میگیرم اگر ولی فقیه راتنها بگذارید... وعده ما 12 اسفند

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی