یادداشت های یک جوان انقلابی

راه همت، راهی به وسعت آسمان است، قدم نهادن در این راه، همتی مردانه میخواهد

یادداشت های یک جوان انقلابی

راه همت، راهی به وسعت آسمان است، قدم نهادن در این راه، همتی مردانه میخواهد

اگر انسانهایی که مامور به ایجاد تحول در تاریخ اند از معیارهای عصر خویش تبعیت کنند دیگر تحولی در تاریخ اتفاق نخواهد افتاد. (سید شهیدان اهل قلم)
قلم به دست گرفته ام تا بنویسیم، از حق و حقیقت، شاید به مذاق تلخ بیاید اما سیاه نمایی نمیکنم، مینویسم از آنچه فکر میکنم باید بنویسم، از هر آنچه که دیگران نمی نویسند و یا از بیان آن ابا دارند، مهم نیست که در چشم خلق چگونه دیده شوی، مهم محبوب خالق بودن است. آمده ام تا جزئی از فلقی باشم که پیش از طلوع خورشید عدالت بر پهنه آسمان نشسته است.
دیر یا زود ظهور اتفاق خواهد افتاد، مهم این است که تو در آن چه نقشی داشته باشی و از آن مهمتر این است که بدانی تا حسین نیست مسلم فرمانده کل قواست..

يكشنبه, ۲۶ شهریور ۱۳۹۱، ۰۲:۵۷ ب.ظ

آزادی بیان آمریکایی و پست فطرتانی بس احمق

بار دیگر شاهد آزادی بیان از نوع آمریکاییش بودیم، آزادی بیانی که توهین به مقدسات صدها میلیون انسان را محترم میشمارد و حتی تحمل انتقاد یک گروهبان ساده آمریکایی در شبکه ی اجتماعی فیس بوک از اوباما را ندارد و مجوز اخراج او از نیروی پلیس میشود، نمردیم و معنی آزادی بیان را هم فهمیدیم..

محاکمه های رسانه ای و تهدید افرادی چون شان استون و هدر گاوتنی فقط به دلیل سفر به ایران و بیان اعتقادات خود و حقایق درباره دولت دیکتاتور آمریکا نمونه های کوچکی از موارد بیشمار آزادی بیان آمریکایی است، این است آزادی بیانی که همواره مدعی آن هستند و به بهانه اش کثیفترین اعمال را انجام میدهند.

امروز شاهد آن هستیم که فیلمی موهن به ساحت مقدس شخصیت اول عالم خلقت حضرت رسول اکرم(ص) با پشتیبانی مالی صدها صهیونیست و دولت آمریکا ساخته و انتشار یافت. فیلمی که خشم جهان اسلام را به همراه داشت و بار دیگر چهره منحوس آمریکا و اسرائیل خبیث را به نمایش درآورد و نشان داد که مدعیان حقوق بشر و آزادی بیان برای رسیدن به مقاصد پلید خود از هیچ جنایتی فروگذار نمیکنند و بعد از درماندگی در برابر بزرگترین مکتب زندگی بشری که حقیقت آزادی و آزادگی را برای بشریت به ارمغان می آورد رو به توهین و تخریب چهره پیام آور آن که خدای متعال رحمه للعالمینش خواند می آورند.

امروز خشم مسلمانان و انزجارشان از آمریکا و غرب چندین برابر گذشته است و با بیداری های اسلامی منطقه جان تازه ای در وجودشان جریان یافته و آمریکا هنوز این مسئله را درک نکرده و یا نمیخواهد باور کند. در کشورهایی چون لیبی، افغانستان، تونس ، سودان ، یمن و مصر و.. شاهدیم که چگونه از این توهین خشمگینند و به سفارت آمریکا حمله و آن را به آتش میکشند و در لیبی سفیر آمریکا را به هلاکت رساندند.

اما رسانه های غربی و غالبا صهیونیستی قصد دارند این اعتراظات را به گروه های تندرو اسلامی و سلفی ها نسبت دهند و دوباره بهانه های جنگ افروزی را از سر بگیرند، این سناریوهای سوخته دیگر کاربرد ندارد و عصر ، عصر بیداری ملت هاست.

متهم اول در این جنایت، صهیونیسم و دولت امریکا است. سیاستمداران امریکا اگر در ادعای دخالت نداشتن خود صادقند، باید عاملان این جنایت شنیع و پشتیبانان مالی آن را که دل ملت‌های مسلمان را به درد آورده‌اند، به مجازات متناسب با این جرم بزرگ برسانند.
برادران و خواهران مسلمان در سراسر جهان نیز بدانند که این حرکات مذبوحانه‌ی دشمنان در برابر بیداری اسلامی، نشانه‌ی عظمت و اهمیت این خیزش و مبشّر رشد روزافزون آن است. و الله غالبٌ علی أمرِهِ. " سید علی خامنه‌ای"

مسلمانان خواستار توقف این توهین به مقدساتشان ، مجازات هتاکین و جلوگیری از انتشار این فیلم میشوند و مقامات آمریکایی با بیان اینکه "آزادی بیان به خطر می افتد" مقاصد پلیدشان را دنبال میکنند. جوک سال میشود آزادی بیان... مسخره است، چه جوک بی مزه و مسخره ای.

خدا را شکر میکنیم که دشمنانمان پست فطرتانی بس احمقند..

آنها نمیفهمند که با اینگونه حملات و هجمه های توهین آمیز فقط و فقط باعث محکم شدن پیوند اتحاد بین مسلمانان جهان میشوند و بار دیگر به ما یادآوری میکنند که در معرفی ابعاد والای شخصیت رسول الله(ص) و تبیین برکات دین آسمانی اسلام به مردم جهان کم کاری کرده ایم و باید تلاشمان را مضاعف کنیم.

یا رسول الله(ص)، یا رحمه للعالمین، شرم داریم که ما زنده ایم و شاهد این توهین های سخیف به ساحت قدسی شما هستیم، اما ما نیز میدانیم که خاک پاشی بر آفتاب محال است و عملی است هرز و بیهوده، شرمنده ایم که در معرفی ابعاد والای شخصیتی شما به مردم عالم کاری نکرده ایم و با کم کاری خود چراغ سبزی برای این بی احترامی ها شده ایم...

انشالله بیدار شویم و در جبهه حق خود به اندازه ای که کفار بر جبهه باطلشان راسخ اند، قدم برداریم.


دانلود مداحی میثم مطیعی در پی اهانت به رسول الله(ص): http://media.rasekhoon.net/003/12/meysam-motiei/Other/12_Motiee_Tohin_Be_Peyambar_zamine_arabi_(www.rasekhoon.net).mp3

معنی فارسی: مشرکان طعم همه گونه عذاب و رنج را به پیامبر چشاندند./"ابولهب" فرومایگانشان را به کارهای زشت و ناپسند در باره رسول خدا سفارش می کرد /و از همسرش نیز می خواست تا از این در به آن در بشتابد و خار و هیزم بر سر راه پیامبر بگذارد و سختی های مختلف را برای رسول خدا فراهم سازد. /آن زن هیزم کش ملعون از بدگویی و ناسزاگویی به پیامبر اکرم دست بر نمی داشت./ و کودکانی بودند که سنگ و خاک به روی پیروان پیامبر می ریختند و هیچکس جلودارشان نمی شد و مشرکان ، مسلمانان و مؤمنان را تعقیب می کردند تا مجازات کنند.

نظرات  (۶)

اخبار خشم مسلمین در برابر بی حرمتی به پیامبر به صورت لحظه ای در
www.endofnews.com بخوانید....

ضمنا برای مدیران وب سایت ها هم پیشنهاده ویژه ای برای افزایش بازدید ها و افزایش خوانندگان داریم .... www.social.endofnews.com

این هم مطلبی عجیب از فتفای دینی ....
http://mason.endofnews.com/?p=11
۲۶ شهریور ۹۱ ، ۲۳:۵۲ کاش مےشد خدا را بوسید...
بت‌پرست‌های جهان
به نام تو
سنگ‌های داغ
روی سینه‌های ما می ‌گذارند
بیا ما را
به حبشه بفرست محمد!

اللهم العن الاول ظالم ظلم حق محمد و آل محمد و آخر تابع له علی ذلک...
خدایا...

هر گاه دلم رفت تا محبت کسی را به دل بگیرد،

تو او را خراب کردی،

خدایا، به هر که و به هرچه دل بستم،

تو دلم را شکستی،

عشق هر کسی را که به دل گرفتم،

تو قرار از من گرفتی،

هر کجا خواستم دل مضطرب و دردمندم را آرامش دهم،

در سایه امیدی، و به خاطر آرزویی،

برای دلم امنیتی به وجود آورم،

تو یکباره همه را برهم زدی،

و در طوفان های وحشتزای حوادث رهایم کردی،

تا هیچ آرزویی در دل نپرورم

هیچ وقت آرامش و امنیتی در دل خود احساس نکنم…

تو این چنین کردی تا به غیر از تو محبوبی نگیرم

و به جز تو آرزویی نداشته باشم،

و جز تو به چیزی یا به کسی امید نبندم،

و جز در سایه توکل به تو، آرامش و امنیت احساس نکنم…

خدایا ترا بر همه این نعمتها شکر می کنم.”

شهید چمران
ای روشنای خانه امید، ای شهید
ای معنی حماسه جاوید، ای شهید
چشم ستارگان فلک از تو روشن است
ای برتر از سراچه خورشید ای شهید
یاد شهیدان دفاع مقدس گرامی باد
سلام. با زندگی سرتیپ شهید رحمان بزی بروزم. منتظر نظرات ارزشمندتون هستم
۰۶ مهر ۹۱ ، ۱۹:۱۷ مهم نیست ...
ماییم که خواب خرگوشی داریم
این سروش وامثالهم که خیلی وقته حیا رو خوردن و یه آبم روش
کسی دم نزده
اللهم العن اول ظالم ظلم حق محمد و آل محمد و آخر تابع له علی ذلک...

چشم امید به ظهور آقایمان داریم...

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی